Reklamacie.sk oslavujú štvrté narodeniny

Jeseň každoročne prináša dozrievajúce plody. A my vo firme sa na ňu vždy tešíme. Prečo? Oslavujeme :) Tento rok  žneme úrodu našej aplikácie už v podobe štvrtých narodenín!

Ako si aktuálne systém vedie?

Začínali sme na jeseň  v roku 2011 a aktuálne sme pomohli úspešne vybaviť už viac ako 90 tisíc reklamácií. Nespíme na vavrínoch a pravidelne prinášame aj zmeny v zákonoch a rôzne blogposty z prostredia e-shopov. Každoročne vylepšujeme aj systém. Tento rok sme do systému pridali viaceré novinky a prešli redizajnom webovej stránky. Aktuálne môžete využívať Doporučenú listovú zásielku. A samozrejme, týmto nekončíme. Chystáme toho pre vás oveľa viac.

Nazrime do histórie systému: Čo predchádzalo vzniku systému reklamacie.sk?

„Traja naši zákazníci chceli takýto modul do e-shopu, ktorý sme práve vytvárali. Pozrel som sa, či také niečo existuje, ako samostatný produkt na slovenskom internete. Nebol, tak som sa do toho rozhodol ísť ja”, hovorí s úsmevom Ľuboš Magát.

Sme tu už štvrtý rok a zákazníci neustále pribúdajú. Pomôžte nám aj vy! Odporučte aplikáciu svojim obchodným partnerom a získajte pre seba systém na pol roka zadarmo (ak nový zákazník bude využívať balík Štandard) alebo víkend v štýlovej drevenici na naše náklady (ak nový zákazník bude využívať balík Profi).

Stačí, aby Váš známy pri registrácii do systému uviedol názov Vašej firmy ako zľavový kód pri registrácii.

Ďakujeme Vám za dôveru a veríme, že spolu s naším systémom vybavíte ďalšie úspešné reklamácie.

Späť do blogu Pridať komentár
Váš email v príspevkoch nezobrazujeme a je nepovinný


Akékoľvek nápady na zlepšenie, pripomienky alebo sťažnosti nám môžete poslať na email info@reklamacie.sk alebo cez formulár v časti Kontakt